Jdi na obsah Jdi na menu
 


SPOLEČNÁ ZOMBIE HROZBA THE.SWITCH A ATARI TERROR V RÁMCI ZABIJAČKA TOUR.

Hlavními leadery šestého ročníku Jarmilfestu který se koná v pátek 19. 3. 2010 v KC Golf Semily jsou špičky crossover-metalové scény pražské kapely The.Switch a Atari Terror. Před rokem odehrály dnes již legendární koncert Zabijačka sobotní noci v pražském Paláci Akropolis. Jako připomínka této velkolepé výpravné zombie party vyšlo minulý měsíc u labelu Championship DVD s mimořádně povedeným záznamem koncertu.

„Chceme podpořit vydání DVD a zároveň si znovu užít tu mrtvolnou srandu, kdy vzduch v klubu naplní zapáchající dech našich nemrtvých fanoušků. Doufáme, že všichni návštěvníci nechají mozky doma, protože v místě plném zombie by o ně mohli lehce přijít.“
komentuje kytarista The.Switch Michal Novák mini turné nazvané příznačně Zabijačka tour.

Výpravná produkce zůstane zachována v podobných rozměrech, které viděli návštěvníci původní pražské Zabijačky. Můžete se tak těšit na hroby, varhanové intro, kytarová sóla protknutá litry umělé krve a na celou ekipu jediných opravdových zombie muzikantů v ČR (tedy vyjma těch, kteří mají doma Zlaté slavíky:).

Další zajímavostí na Jarmilfestu je vystoupení vynikající (dvoučlenné!) polské kapely Woody Alien (basa+zpěv a bicí), která se svým setem plným energie vystupuje po celém Polsku, často také v Německu a rádi ji uvítáme i u nás v Semilech. Pozornost zaslouží i velmi kladnými recenzemi posledních koncertů ověnčení pražští rock´n´rolloví pornopepíci Hentai Corporation, či dvě českolipské hardcore-metal-crossoverové formace Scream of the Lambsa Area Core. Milovníci tvrdé muziky se mají určitě na co těšit.