Jdi na obsah Jdi na menu
 


ObrazekTarja Turunen očima fanouška (Benátská noc 24.7.2009)
 
Na benátskou náš "Tarja-team" dorazil asi hodinku před autogramiádou, poté, co jsme vyřídili formality spojené s činností oficiální Winterstorm fanklubu a pozdravili se s ostatními fandy, začali jsme se "organizovat". Pájuš nám dovezla svítící náramky pro FC, (mockrát tímto děkuji), které měli v kotli "identifikovat" členy fanklubu, Tarja jich také několik, spolu s instrukcemi, obdržela. Já dovezla květiny a Bexrt dorazila s narozeninovým dárkem pro Tarju (* 17.8.1977). Kdosi hodný nás s dárečky na autogramiádě pustil dopředu, abychom se jako první dostali do podpisového stanu. Pomohli i další lidé z FC, za což jim moc děkuji, protože ta kytka pro Tarju by jinak vypadala opravdu... no ehm, nepoužitelně! Na autogramiádu Tarja dorazila o 15 minut později, ale zato autogramiádu přetáhla nad časový rámec, bohužel ani to nestačilo a někteří svůj podpis neobdrželi :( Poté, co naše čtyřčlenná "delegace" :D "naklusala" do stanu (Já jako kytkonoš, Bexrt jako hvězdonoš, Salkis v roli kamaremana a Enkeli jako naše psychická podpora), dav za námi vyjádřil Tarje nádhernou podporu potleskem, máváním a drobným skandováním.

Nejdříve Tarja obdržela květiny a stručnou intrukci, že se jedná o první část jejího narozeninového dárku. Požádala jsem ji, zda by druhé květiny mohla dát Marii (pozn. Maria Ilmoniemi, je klávesačka v Tarjině kapele), Tarja hned slíbila, že květiny předá. Poté byla obdarována od Bexrt naším fanklubovým velikým tajným překvapním! Winterstorm CZ se tentokráte "vytáhl", Tarju obdaroval její vlastní hvězdou, která je pojmenována: Tarja Soile Susanna Turunen, nachází se nedaleko rovníku, pod označením:STAR4RD9W9ND95-18233240. Vše jsme samozřejmě natočili!
Koncert byl naprosto úžaný, publikum na Malé Skále Tarju dokonale podpořilo, všichni skandovali, a užívali si vystoupení. I přes drobné chyby (Marii vypadl mikrofon, na jednu chvíli i synťák, Tarje odposlech a Kikovi kytara), které kapela naprosto skvěle zvládla byl zážitek maximální. Tarja prostě ukázala, že titul metalová královna jí právěm patří! Její komunikace s publikem byla intenzivní a velice působivá. Stačilo, aby pokynula nepatrně rukou a celé publikum začalo tleskat do rytmu, či skandovat. Všichni v kapele dostali prostor pro svá solíčka, a Mike, jako vždy, rozpálil publikum svým bubenickým uměním, během něhož si ostatní členové kapely mohli vyřešit "své věci" (Tarja kostým, zbytek kapely doplnil pitný režim). Snad nejlepším "kouskem" na podiu byl společný haedbanging Tarji s Maxem.

Tarja opět ukázala, že její kapela je složená z těch nejlepších muzikantů, kteří mají publiku co nabídnout. Narozdíl od studiové verze písní, si muzikanti na podiu doslova vyhrávají s každým tónem a tak fanoušci obvykle řeší dilema: "Kdo že je vlastně hlavní hvězdou? Tarja Turunen, Mike Terrana (Masterplan, Savage Circus, ex Rage, ex Malmsteen), Dough Wimbish (Living Colour, Madonna, Jeff Beck, Rolling Stones), Kiko Loureiro (Angra), Max Lilja (Hevein, ex Apocalyptica), nebo nenápadná Maria Ilmoniemi (Kirsi Ranto, Pyhäkoulu Orkestery)?

"Tarja band" to prostě rozjel na plno a publikum na Benátské, tento výkon ocenilo velikými ovacemi. Kiko si publikum odfotil a natočil, myslím si, že to o něčem svědčí! Tarja vypadala, že se skvěle baví a koncert si užívá, kromě české pozdravu: "Ahoj Mala Skala" se nám od ní dostalo nejedné pochvaly, že jsme opravdu skvělé publikum. Na konci koncertu Mike rozházel do publika paličky, čímž zakončil celý koncert. Dvě paličky nečekaně hodila i Tarja, zájem v publiku o paličky byl opravdu veliký.
Po koncertě se našemu fanklubu konečně podařilo, za pomoci slovenského fanklubu, získat od Tarji pozdrav pro české fans!

Sepsala věrná fanynka Tillhelmina

 

Náhledy fotografií ze složky Benátská noc 2009 - pátek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Rare Antediluvian Indian Secret agent Resets Blood Exigency

(Adicbloodowhop, 8. 10. 2018 3:27)

Compression est comment poupe votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur essence pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque set votre manque de sensibilite bat, il pompe le sang a tous egards vos arteres a la prendre facilement de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/vrai-cialis-20mg/

Violent blood stress

(ASesypriccarce, 26. 7. 2018 23:23)

Torsion bras de quelqu'un est comment dur votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur essence pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque set votre coeur bat, il pompe le sang par de vos arteres a la reste de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/acheter-du-cialis-en-thailande/